| Seby_9742 a întrebat:

Salut tuturor! am si eu o intrebare. mai mult pentru fete dar sunt binevenite si raspunsuri de la baieti. iata care e problema, acusi e ziua iubitei mele si nu prea stiu ce cadou sa ii fac sad. nu am absolut nici o idee. voi ce mi-ati recomanda? dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| smutzzy a răspuns:

Incearca un colier, ceva ce ar putea reprezenta... Un obiect de la prima intalnire? Un prieten are un lantisor la gat cu jumatate de inima pe care scrie Lo. jumatatea cealalta ii la prietena lui care ii Ve big grin Love...

4 răspunsuri:
| euuuy a răspuns:

Eu as prefera in locul cadoruilor materiale o rama mai speciala in care e pus-o o poza cu noi doi. Ii va aduce mereu aminte de tine si este mult mai profund decat ceva material dupa parerea mea. II poti lua si un trandafir rosu pe langa, sa fie totul perfect

| Ioionela a răspuns:

Ii poti da un frumos buchet de flori(daca stii florile ei preferate le poti lua), poate niste bijuterii, un jurnal frumos in care sa=si scrie toate amintirile frumoase cu tine... ii poti lua si ceva...o brosa. etc
Funda?

| bubulina99 a răspuns:

Gandes-te la ce-i place cel mai mult si combina-le. De exemplu prietena mea cea mai buna adora ursii panda, bulinele, culoarea turcoaz si inelele cu un diamant(un ursulet panda cu o jacheta turcoaz in buline si pe o labuta are un inel)... funda?

| Ramooona a răspuns:

Cu un trandafir nu poti da gres nici o data. Si daca nu prea stii ce-i place poti pe langa sa mergi cu ea prin magazine si vezi la ce se uita ce-i place (bineinteles ca te prefaci ca te uiti la chestii pentru tine). Poti de asemenea sa o intrebi pe o prietena dea ei daca a auzito zicand ca vrea cv anume... As putea sa zic si ce mi-ar placea mie dar nu toate suntem la fel si depinde si de bugetul tau! Spor la cumparaturihappy