| ionutzs a întrebat:

Salut tuturor... am si eu o problema. am 15 ani inaltimea 1.63 si kg nu stiu exact. sunt foarte scund si nu imi place... ce ma sfatuiti sa fac ca sa ma dezvolt mai mult ca sunt altii care sunt foarte inalti la varsta asta.va rog sa ma ajutati. multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| Patrăţel a răspuns:

Mai asteapta, esti inca in crestere, cica si bascketu` te inalta, joaca si tuhee hee

| anticocalar101 a răspuns:

Un coleg de clasa era putin mai mic decat tine intra 9 a si foarte slab.Acuma este intra 11 a si are aproape 1.75 dar tot slab!
Daca te chinuie prea tare problema du-te la medicul de familie.El va stii ce i de facut!

| cristi_9716 a răspuns:

Mai manank laughing)

| ionutzs explică:

La mine nu e problema ca sunt slab...e chestia ca sunt asa mai scund. si m`as apuca de sala dar nu stiu cat de indicata e la varsta asta si daca ma ajuta cu ceva.