| Kaulytz_Damon_1999 a întrebat:

....am 14 ani ce inaltime si greutate ar trebui sa am? am inaltimea de aproximativ 1.65 -1.63 si greutate de 45 kg -40 nu stiu exact care este greutatea si inaltimea corespunzatoare? daca sunt scund ce pot face sa fiu mai inalt? Scuze de categorie sad

Răspuns Câştigător
| teodoraCBT a răspuns:

La varsta ta ai tot ce iti trebuie. Dar daca vrei sa te mai inalt practica voley sau sporturi care determina saruti si antrenament mult. Dar football.ul este un sport care te mentine la inaltime pe care o ai... Tu alegi daca vrei sa ramai asa sau sa te mai inalti.

1 răspuns:
| Bl4ck4ngel a răspuns:

La 1.65 ar trebui sa ai 55 kg si nu e nimic de facut ca sa cresti depinde de organism