| ILoveWeekends a întrebat:

Salut tuturor. Eu de la 10 imi tot doresc sa pot face roata si spagatul. Am auzit ca astea le inveti de mic, dar din pacate nimeni nu s-a gandit sa ma invete cand aveam vreo 3 ani si nici eu nu ma gandeam la asta. acum am 15 ani. Credeti ca voi reusi sa fac roata spagatul sau sfoara? Chiar mi-ar placea sa reusesc dar sunt cam mare.

Răspuns Câştigător
| Valentyna951 a răspuns:

Desigur! Poti reusi.Trebuie sa faci o pregatire de o jumatate de ora care cuprinde tot felul de exercitii care sa intinda muschii piciorului.Prin repetare vei reusi garantat. Succes!