| Evee04 a întrebat:

Am o problema sa va explic totul azi eram cu o prietena si am sunat baiatul de care imi place mie ea nu il place si acel baiat zicea ieri ca o place si azi ca nu dar problema e ca vorbiram ce vorbiram si ajunsaram la concluzia ca ii place de cineva si intreb eu de cine si zice el ca de mine dupa 10 15 min il suna prietena mea si il intreaba daca chiar ma place si el spusa ca nu ca eu sunt surda si nu auzi aud mereu numai ce vreau si sincer chiar imi place mult de el si nu stiu ce sa fac adica ma doare ca ma minte si sunt sigura ca zisa ca ma place atunci si era pe difuzor cand spusa si prietena mea auzi la fel deci eu nu sunt nebuna trebuia cand zisa sa il pun sa mai zica odata si sa il inregistrez ca sa nu ma mai faca nebuna si bla bla bla

cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| liz23 a răspuns:

Si tu vrei sa iti pierzi timpul cu el? Daca nu e in stare sa sustina si in fata altora ce ti-a zis de teama ca va mai pierde vreo pretendenta ce raspunsuri mai cauti? Iti place de el si el te place la fel de mult ca pe celelalte fete.Eu zic sa il lasi in lumea lui si cautati pe cineva care nu te va face nebuna sau mincinoasa, care te va respecta si nu se va juca cu tine.

7 răspunsuri:
| vipande11 a răspuns:

Bubu poate fi faptul ca chiar te place dar i-a fost rusine sai zica asta si prietenei tale pentru ca a crezut ca apoi voi doua o sa radeti de el. Mai intreaba-l inca odata uh personal fata in fata bine? Si daca te palce va zice da si daca ti-a zis atunce ca te place de data asta va fi floare la urekewinking Sper ca ti-am fost de folos BAFTA

| pitiqq a răspuns:

Nu am inteles nimic straight face, ca prietena mea ca prietenu meu ca nu stiu ce ca bla bla bla laughing!

| Evee04 explică (pentru pitiqq):

Daca nu intelegi e treaba tha...ke dracu eu mor aki si trebuie sa explic de 1000 de ori

| pitiqq a răspuns:

Mori laughing te tin eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi măi bubulino! voi ce făcurăti,n-avusăsărăți de lucru? declarațiile de amor prin telefon sunt riscante,fată! sunt ele și alea spuse când te uiți în ochii ei direct,dapăi astealalte de care zisăi tu acilea!
acum oricum,n-ai ce să mai faci! sau poate a sunat prietena ta greșit? poate l-a apelat pe iubitul ei din greșeală!
iar dacă a fost așa,bine că n-a zis ăla că te place,câ ieșea și mai rău! se certa ea cu el,tu cu ea,apoi ăla al tău cu el, și nu știu ce combinații or mai fi!
chiar că era ca la nebuni!
oricum, nu știu ce-ai întrebat! pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te place deci n-are rost sa incerci sa fii cu el, iar daca te place si n-o recunoaste si face faze d-astea, iar n-are rost sa incerci sa fii cu el. Orienteaza-te spre altul.Stii vorba aia: "are balta peste".

| DaddYyY a răspuns:

Te bate limba romana.