| Adynutza3940 a întrebat:

Salut tuturor! Voi ce faceti cand va plictisiti,acasa/in vacanta? Noua nu ne-a dat teme si toti prietenii mei sunt plecati, iar eu moor de plictiseala! Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| wsernameinvalid a răspuns:

Pai in primul rand e sa te asiguri ca nu ai nici o tema de facut si ai putea iesi prin parc cu un frate sau verisor daca ai, sau cu un prieten daca a ramas vreunul.Ai putea face mai multe chesti daca esti chiar plictisit(a). Trebuie doar sa te gandesti un pic.

1 răspuns:
| xXxMeLexyxXx a răspuns:

Sa te apuci de teme!