| AGentulP a întrebat:

Salut.Uau.nu sunt tipu` de baiat care sa se indragosteasta maaaa straight face Deci cum sa va zic eu am fost combinat cu foooooooarte multe fete (nu ca mas lauda ) da` ele mi-au zis "vrei sa fim impreuna" deci practic toateee nu ma`m combinat cu niciuna la care sa-i fi zis eu si acu marea problemaaaaaa!
Am o colega de banca, practic cea mai buna prietena, imi place de ea insa ea mi`o zis daca vrem sa fim impreuna... da pe atunci nu`mi placea de ea si acuuuu imi place straight face si cand o vad ca sta cu alt baiat... fac ca toate ` urataniiile laughing` Deci : vreau sa fiu cu ea. Si sunt gelos insa as vrea ca ea sa`mi zica sa fim impreuna. aveti vreo idee? >:
Fundaaaaa love struck!

Răspuns Câştigător
| LorryDulce a răspuns:

Ideea e ca nu mereu trebuie sa astepti sa vina ele la tine.Intreaba-o daca este serioasa treaba cu baiatul cu care sta, daca il place etc si vezi ce zice, va intelege de ce o intrebi si ii poti spune ca te-ai gandit mai bine la propunerea ei de atunci si lasa lucrurile sa vina de la sine si nu te mai gandi k daca rogi tu o fata sa fie cu tine e gresit.De multe ori fetele trebuiesc cucerite nu sa astepti sa vina ele la tine, e aiurea.Bafta!

1 răspuns:
| Duffiii a răspuns:

Se vede ca esti orgolios.lasa de la tine.si pune.i mare intrebare dupa ce se desparte de pr ei actual[sper sa fie curand]:Ssucces