| Genuqu a întrebat:

Salut, uleiul de ricin ajută la creșterea barbei?
Pun aceasta întrebare deoarece in partea dreapta a feței mi-a crescut barba mai mult decât în partea stângă și ași vrea sa o egalez.
Fundă clar!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Uleiul de ricin ajuta la cresterea parului din cap, asta este confirmat, verifcat si bine stiut de toata lumea.
Dar nu sunt studii care sa confirme ca ar creste, daca-l pui in barba... poti incerci tu si ne spui si noua!

Din ceea ce am vazut la sot si la baiat, poti sa te razi zilnic sau la 2 zile, iar in timp, barba va creste uniform.