| OchisoriAlbastrii a întrebat:

Salut,un pic de ajutor! Va povestesc ce s-a intamplat astazi happy! Eram cu un prieten pe afara, iar dupa o ora jumatate 2 numai stiu cum a venit vorba si i-am trimis mesaj unei fete daca e sa iasa afara, ne-am vazut in parc, ea a venit de la meditatii si a stat 5-10minute cu noi, dupa a plecat si a revenit dupa o ora.Eram mai multi iar imi zicea sa merg cu ea,ne dadeam in leagane,in diferite(prostii din astea in parc de fitness) si dupa m-a intrebat daca vreau sa o conduc spre casa, am condus-o spre casa, si am plecat happy. Dupa era prietenul meu cu 2 fete pe care nu le cunosteam, asteptau autobuzul cand a plecat fata care ii place lui m-a imbratisat(m-a strans mai tare decat o imbratisare normala mi s-a parut)si am pupato pe obraz si a plecat.Eram cu el afara vorbeau ei prin mesaje si dupa intreaba cum ma cheama pe mine, el i-a zis ca Adi si cam atat happy.E posibil sa ma placa vreuna dintre ele tinand cont ca prima are prieten iar a II a nu are.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,e posibil sa te placa

| CrunkBoy a răspuns:

Daca tie iti place de ea, dai inainte cu tupeu sa te simti cat mai bine langa ea tongue

| AndreiBox a răspuns:

E clar ca i place de tine, din moment ce l a intrebat pe prietenul tau cum te numesti si te a strans in brate. Dar nu te baga, daca lui ii place de ea. Mai sunt fetehappy

| OchisoriAlbastrii explică (pentru AndreiBox):

Nu ma bag, nu sunt genul, am intrebat ca sa ma lamuresc happy multumesc frumos

| AndreiBox a răspuns (pentru OchisoriAlbastrii):

Ma bucur ca nu esti genul, bravo tie. big grin