| anonim_4396 a întrebat:

Salut,
Un prieten o luat un palton si lui nu prea i-a plăcut si l-am luat eu. Este mărime L, este mare dar mie îmi place si m-am îmbrăcat cu el si am mers sa duc o prietena la ea acasă si pe drum am dat peste niște oameni care spun "de unde ai luat draperia aia", "ai luat cojocul lui tataia" etc si acum ma simt prost ca l-am luat si ma simt forte distrus, de ce sunt oamenii așa de rai pe pământul ăsta?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da-l inapoi prietenului sau vinde-l, fiindca intr-adevar o haina mare pe un copil, nu arata chiar bine.

| LostForForever a răspuns:

Lăsai sa spună ce vor ei atâta timp ca tie îți place cu adevărat ce ai loat sal porți sănătos

| Dini11111111 a răspuns:

Nu trebuie să conteze părerea lor. Atâta timp cât tu te simți bine in acel palton și îți place. Doar asta contează!❤️