| anonim_4396 a întrebat:

Unde gasesc in Iasi cutite lungi, cu 2 taisuri, foarte bine ascutite?
..am incercat sa ma sinucid cu cutitul de bucatarie dar nu a fost eficient, are un singur tais, iar varful nu prea e ascutit. thinking
Fundita

3 răspunsuri:
| ErickEmil a răspuns:

Bai fratele meu, cu cutitul te sinucizi? Sa curga sange, te tai, te doare, poate lesini din cauza sangelui. Dupa aceea te bate mama-ta ca ai facut murdarie pe covor, vin specialistii, recolteaza sangele etc. Pe cand cu streangu' l-ai legat de o teava sau un lucru inalt, si mort, fara mizerie fara nimic laughing Acu' serios lasa glumele si du-te inapoi la scoala ca nu ti se motiveaza absentele!

| anonim_4396 explică (pentru ErickEmil):

Nu, vreau sa doar cand mor sa mor greu, sa simt pana la capat.
Si lasa bascalia ca mistouri poate face oricine. Pe de alta parte am terminat de mult scoala

| ErickEmil a răspuns (pentru anonim_4396):

In primul rand n-am cum sa verific ceea ce mi-ai spus tu iar in al 2-lea rand si daca ar fi adevarat nimeni nu te-ar ajuta sa te sinucizi si nu cred ca ai posta asta pe TPU inainte de a face-o. serios, asa pot si eu sa postez ce vreau eu si nimeni nu poate dovedi daca mint sau nu. Daca ai chef de glume, exista categoria Trivia/Amuzante!