| Alinathecapybaraa a întrebat:

Salut! Urmează să intru la liceu (încă trebuie să fiu repartizată)
E o șansă să intru la Liceul Teoretic Alexandru Marghiloman din Buzău
și vreau să știu ce mă așteaptă, dacă vreți să-mi spuneți cum sunt profesorii și școala în general sau micile voastre întâmplări la liceu
vă mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Profesorii sunt foarte buni si draguti cu elevii care invata ora de ora si merg la cursurile lor, devenind foarte rai cu cei puturosi si chiulangi.
Este liceu, nu scoala generala iar aici profesorii nu mai sunt obligati sa treaca pe nimeni, asa ca, depinde de tine cat inveti si cat de constiincioasa esti!
Atentie cum te imbraci la liceu, ca prima impresie conteaza intotdeauna!