| oղℓiղe a întrebat:

Salut,va pun o intrebare legat de iuberee, va rog raspunsuri cit mai serioase si fara glume., etc..deci asa..de ceva timp mi-a placut de un baiat, marog cred ca si lui de mine mereu ma invita la dans..ieseam la plimbare.si la un moment am inceput sa ma intilnesc cu altu deci ne iubeam asta era doar un prieten simplu, dupa ce l-am lasat pe asta cu care m-am intilnit a intrat 1 de care ziceam in viata mea.imi da senzatii uneori ca ma place alteori ca nu deci nu stiu ce are, il plac foarte mult.dar am decis sa nu-i zic un tim si sa-l las sa-si dea seama.e un pic timid.e buna ideea mea? fundita`la cel mai bun rs! pup!

1 răspuns:
| roxkiss a răspuns:

))) ok, eu tot sunt fata si cred ca daca e mereu linga tine, te sustine, esti si va primblati atunci in cel mai probabil caz e ca te place si el, daca zici ca e timid poate faci tu primul pas, dar inainte dai de inteles ca si tu il placi! un flirt, esiri mai dese, zimbestei, inainte de a pleca acasa sarutal pe obraz sau inbratiseatal, zii catre dinsul ca ai nevoie de cineva ce te va sustine si va fi alaturi, daca observi ca te place poate faci tu primul pas!