| croci12 a întrebat:

SaluthappyVa rog eu frumos sa-mi spuneti ce pot sa fachappyAzi cand am deschis Pc`ul mi-a aparut ceva care nu ma lasa sa il deschid. Zice ca trebuie un cd original si daca vreau sa-l repar sa apas tasta "r" pe primul ecran care apare cand il deschizi.Am apasat am bagat tot felul de cd-uri si nu mergesadVa rog ajutati-ma dau funda happy

4 răspunsuri:
| dezireh a răspuns:

Inseamna ca e virusat, si eu am patit-o, trebuie rainstalat. funda?big grin

| dezireh a răspuns:

Si eu tableta, si?/straight face

| Mikka09 a răspuns:

Pai si tu cum ai deschis pc-u daca nu merge?laughing