| MyyyNamee a întrebat:

Viata mea sociala este la pamant.Am putini prieteni care i-am facut la sala.Eu ma inteleg foarte bine cu ei dar de fiecare data cand ii intreb daca vor sa iasa pe afara unul imi zice de vreo 2 ori ca iese cu o fata, altul ca nu are chef, altul ca iese cu grupul lui.Mentionez ca toti sunt din aceeasi gasca.Chiar nu stiu de ce nu vor sa iasa cu mine.

1 răspuns:
| Metalheadforever666 a răspuns:

Ei poate si-au dat seama ca nu ai viata sociala si te-au luat de fraier sau ei sunt prieteni mai apropriati intre ei si e normal ca sa faca activitati impreuna si sa nu te implice si pe tine.