| iubeschusky a întrebat:

Sal all! aceeasi poveste:iar a facut gesturi proaste si nu a mai dat nici un semn de viata de acum 2 saptamana pana inkoa.chestia e ca suntem de 8 luni impreuna si mereu cand nu are chef sa iasa afr imi zice ca ii e rau si ca il doare capul.acum 2-3 saptamani mi-a zis ca i e rau si iese abia peste cateva zile dupa ce isi termina tratamentul iar cand ssise acea zi mmi-a zis ca nu stie daca iese.sa vada.si intr-adevar nu a iesit.si pe urma nu a mai dat nici un semn de viata pana in prezent. vreau sa spun ca e a 4 oara cand face gesturi din astea si dupa fiecare gest isi aduce aminte de mine dupa 2-3 saptamani, nu stiu ce sa fac.in fata imi spune ca ma iubeste dar dupa 2-3 seri se plictiseste de mine.il vad in fiecare seara afara cu un prieten de al lui. ce sa fac sa-l uit sau macar sa vad daca mai tine la mine? am 16 el 18

Răspuns Câştigător
| Just4FunIE a răspuns:

Sincer sa-ti spun el nu vrea sa mai fie cu tine...isi cauta o alta relatie care poate a si casit-o si chiar nu imi mai pasa de persoana ta.Imi cer scuze daca te jignesc dar din punctul meu de vedere as a e.Incearca sa il uiti ca el a facut-o deja si iti da de inteles ca nu mai vrea sa fie cu tine si cauta tot felul de motive tanpite ca sa nu mai iasa cu tine.Parerea mea

1 răspuns:
| Dally02 a răspuns:

Pune-l pe liber.