| iphone3g16gbH a întrebat:

Salut,vine revelionul si nu stiu in ce sa ma imbrac, sunt cam slab si destul de inalt, asta asa ca un amanunt:d!
Daca imi puteti da niste sfaturi sau arata poze cu o tinuta ar fi perfect!

1 răspuns:
| ImmortaluL a răspuns:

Daca esti inalt si slab ar trebui sa te imbraci in nidte haine care sa nu evidentieze asta, ai putea sa te imbraci cu un tricou alb cu un imprimeu/ceva scris pe el, iar acesta sa fie larg si lung, niste blugi de culoare mai inchisa, sa nu fie largi, sa fie mai asa "mai pe picior", eventual un sacou, nu stiu exact ce culoare sa-ti recomand, probabil negru sau nu stiu...si in picioare sa ai niste adidasi mai "inalti" asa cu sireturi late.
http://www.studentie.ro/......36-a-76303 uite asta e un link in care vei primi cateva sfaturi si ai si imagini, acolo se contrazice putin ideea mea cu tricoul alb, dar merge si ala iti zic eu.