| Symo1 a întrebat:

Salut,vine revelionul si nu stiu in ce sa ma imbrac..Eu m-am gandit sa imi iau o bluza mai lunga neagra,mulata pe corp cu un imprimeu dragut mov si cu niste colanti negri, accesori si cizme cu toc...

Daca imi puteti da niste sfaturi sau arata poze cu o tinuta ar fi perfect!

Eu sunt genu de persoana nu prea sofisticata!
Multumesc, dau funda!

Răspuns Câştigător
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Pai asa este bine. Ai planuri pentru revelion?
*-*

| Symo1 explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Ms..revu il fac cu niste prieteni happy

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru Symo1):

Parul cu ti-l faci? Si ce tinute mai ai?(nu pentru atunci)hee hee

| Symo1 explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Parul eu de fel il am cret...si m-am gandit sa il las asa adica sa nu il fac cu placa sa il las natural,si tinute mai, am rochite mulate pe corp, elegante, am destul de multe tinute sa zic asa, dar nu sunt genu eu prea eleganta nici sofistica ...imi place sa fiu simpla

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru Symo1):

Coincidentahee hee si eu am parul la fel. Este OK asa. Daca-ti vin bine si-ti place atunci imbraca-te asa, tu sa te simti binewinking.
*-*