| Akop a întrebat:

Salut.Voi ce credeti, e bine sa ii spui partenerei des cat de mult o iubesti si sa o alinti sau trebuie sa o spui mai rar ca c-ar putea plictisi..Pareri?

5 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Nu-i spune că o iubești așa de des, arată-i mai bine.

Se va simți o fată norocoasă.

| MrAnderson a răspuns:

Salut,

E cam cu doua taisuri aici...e bine sa ii spui ca o iubesti, dar nu foarte des. Ca asa devine o banalitate, si nu mai are nici o valoare expresia asta. Devine ca "buna ziua", sau "merg pana la baie". Alege sa o spui doar in momentele speciale.

Si-n plus, cat de mult o iubesti tu, daca incerci sa calculezi chestia asta? Se simte si atat.

| kzd a răspuns:

E bine sa ii spui mai des, dar si mai bine e sa ii arati.

| adywow a răspuns:

Sunt de aceeasi parere....Invat-o sa aprecieze cand ii zici asta, iar cand o faci fa-o sa fie special, pune alaturi de "te iubesc" si o floare ceva happy

| dorobantuciprianbogdan a răspuns:

Spune i ca o iubesti atunci cand nu i poti arata asta din diverse motive si arata i de fiecare data cand poti. Vorba multa i saracia omului, se cam adevereste si aici zicala asta.Numai bine