| anonim_4396 a întrebat:

Salut!
Voi cum procedati cu nebunii din scoala voastra care isi permit sa numeasca cu cuvinte urate parintii vostri sau a altora?
Ce le faceti?

Răspuns Câştigător
| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Îi ignori și nu te cobori la mintea lor.
Da, familia este un punct sensibil, dar din aceasta cauza este și atacat ( strict intenționat ca să răneasca).

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ce să le faci, nu-i bagi in seamă. Alfel/altcumva, sunt martori și iese "groasă"

| doctorandus a răspuns:

Nu stiu mai, n-am mai fost de multi ani la scoala. Iar la facultati nu prea se practica asa ceva.

| dullcat a răspuns:

Ii ignori.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Când eram eleva, preferam să-i ignor o vreme, dar dacă situația degenera iar ei persistau in tachinări de genul, îi reclamam dnei diriginta.

| Marix2020202 a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci, erai penibila.

| 199onur7 a răspuns:

Decât să-ți faci probleme serioase nu mai bine îți vezi de treaba ta frate? Ce faci te iei la înjurături cu iei apoi îți faci probleme din cauza la niște nebuni care și-o caută și nu ai cu cine și te bați cu iei de iei la bătaie cine știe ce animale mai și sunt Doamne ferește mai au și pe la ei niște rahaturi cuțite ceva și uite așa din cauza la niște nervi și prosti se ajunge la. înțelegi frate? Evită asa bolnavi când îi vezi ca și-o caută cu tine îi eviți lasăi sa fie ei jmecheri cât vor ei să injure cât vor ei eviți așa bolnavi ăștia mereu și-o caută cu oricine și străzi dai de ei nu numai in scholi pe străzi sunt plini de ei și-o caută cu ori cine drogați ăștia sa se ia la scandale și bătaie din nimic sa arate ei cât de praf sunt evită lasăi im șmecherie lor oricum toți ăștia care se dau șmecheri pe străzi și prin scholi locul lor este asigurată Dumnezeul nu-i lasă așa faci rău pe lumea asta vezi rău faci bine vezi bine Dumnezeu nu doarme și nici nu uită sai trece cu vederea eu la școală unde am învățată eu tot așa aveam ceva probleme la școală nu eram lăsat in pace mai deloc și astăzi cei ce mi-au facut rău nu sunt mulți dintre ei deloc bine îmi pare rău sincer cu Adevărat ca mulți au ajuns rău de tot da vezi cine știe cât rău au făcut cine știe câte inimi ai necăjit și suferit cu răutate lor de asta îți spun fratele meu Adevărat din toată inima el există cu Adevărat și el vede el aude el știe cu Adevărat Adevărul cine cine este in cine ve zace cine de inimă are ce suflet are cu el șmecheria și arfele nu ține ai încredere fratele meu in el că ai sa vezi cine ți-a făcut rău și tea făcut si te face sa suferi si te necăjeste te vorbește pe la spate sau îți vrea răul Dumnezeul știe foarte bine de tot cum să-i pună pe drumul cel bun

| anonim_4396 explică (pentru 199onur7):

Îți multumesc enorm prietene pentru raspuns! Cel mai bine e sa ii ignor si sa stau cat mai departe de ei!