| alexTPU a întrebat:

Salut voua fetelor ce va place la un baiat? la ce va uita-ti prima data la el? Cum arata baiatul perfetc pentu voi? va plac baietii slabi mai musculosi?

Răspuns Câştigător
| Roxaname a răspuns:

Buna mie imi plac baieti care nu se dau mari care stie sa vorbeasca cu o fata sa nu fie batausi si mie nu imi plac baieti musculosi la un baiat ma uit prima data la fata iar daca se mai comporta si frumos este perfect dar degeaba este frumos si se comporta urat sa nu are note bune deci pe scurt baiatul perfect pentru mine este sa se comporte frumos sa fie frumos sa stie sa respecte o fata happy

1 răspuns:
| Carmen100 a răspuns:

La fizic imi plac barbatii care sa arate bine, dar nici chiar fotomodele. Sa fie amuzanti, intelegatori si romantici. Prima data ma uit la ochi si la aspect. Baiatul perfect nu exista, trebuie doar sa intruneasca calitatile de mai sus. Nu imi place sa fie musculosi. Mai degraba slabi dar nu ma deranjaza putina scuncuta pe soldurihee hee