| RockLover94 a întrebat:

SaluthappyVoua va merge sa va faceti ID pe Yahoo? La mine nu merge sa introduc parola... Orice parola pun, imi scrie ca e incorecta.Mai are cineva aceasta problema? Aveti vreo idee cum o pot rezolva? Funditahappy

3 răspunsuri:
| madalyna a răspuns:

La mine merge.Incearca sa scrii din nou parola poate ai gresit pe undeva sau ai scris cu majuscule

| DiiaM a răspuns:

La mine merge.in orice caz mai scrie odata parola sau daca nu merge gandeste-te la una din mai multe litere.Pa-Pa

| bogdantare a răspuns:

Mergi la un amic care are internet si faci acolo daca la tine nu mergebig grin