| Ana-Maria_Popescu_1990 a întrebat:

Vreau cat mai multe idei pentru o petrecere in pijamale. Stau la casa, dar pe gerul asta n-a nins in Galati, deci... Nu vreau jocuri afara, invit doar o prietena/doua. Funda

Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Ati putea sa va bateti cu perne, sa stati sa povestiti, sa jucati carti/adevar, provocare sau %.
Ati putea face niste floricele si sa va uitati la un film, sa stati pe facebook uitandu-va la poze cu baieti frumosi.
Funda?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Monopoly

| Ozgean07 a răspuns:

Puteti incepe noaptea prin niste jocuri cum ar fi monopoly; carti (macaoa; si multe altele); sa va uitati la o comedie si sa va uitati pe facebook la baieti. Funda >big grin