| Reek54 a întrebat:

Salut, vreau nume de filme. cu armata moderna.

Răspuns Câştigător
| ReiVaN a răspuns:

Daca vrei sa stii cum e sa fii inrolat in armata si sa mai mergi si pe la razboiae uita-te la "Full metal jacket" si o sa iti treaca de razboi si armata.arata in film cum se pregatesc soldatii americani si scene din razboiul din Vietnam. e considerat de critici cel mai bun film de raboi..mai poti sa vezi si : "salvati soldatul Ryan", "Black Hawnk Down", inglorious bastards, apocalypse now, pearl harbor.cam atat

2 răspunsuri:
| BarBateLuL a răspuns:

un film bun e Tornada sau Harry Potter, Scarry Movie 3, American Pie. Fundawinking. Mie mi-au placut foarte mult.

| Reek54 explică (pentru BarBateLuL):

Omule, am spus cu armata moderna, nu cu toate genurile. ca cam asta ai spus tu mai sus.