| Adela50 a întrebat:

Aseara v-ati uitat la O cenusareasa moderna?batting eyelashesDeci vreau si eu filme asahappyStiti nume? Vreau de dragoste adolescentii asa cum s-a intamplat in filmu ala fata suferea baiatul a venit la ea, chestii. Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Aicilef a răspuns:

A fost super. fete rele a fost iarash fain.eu nu am vazut sfarsitu.straight facestraight face

5 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

The Prince & Me 1, 2, 3, etc, Sleepover, Picture This

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

O alta cenusareasa moderna(cu Selena Gomez) si Fame. funda?

| criss:) a răspuns:

Da a fost foarte frumos.si comedie si dragoste...mai a fost unul tot asa de emotionant:Jurnalul unei mame rele, parca se numea.

| un copil:x a răspuns:

A walk to rememberlove struck
Greta

| Fvn a răspuns:

Da' e de mult filmu oh go onhee hee