| IustinNev a întrebat:

Vreau sa fac un cadou unei fete, dar nu stiu ce. Este o fata foarte speciala, foarte draguta si prietenoasa. Intr-un buget de 50 lei, ce i-as putea cumpara? Eu m-am gandit la un colier/lantisor, placate cu argint sau nu; de la Avon. Nu stiu ce pot sa cumpar.

P.S. :Are prieten, deci nu chestii siropoasse, cu inimioare sau alte chestii. Doar din prietenie, atat.

FUNDAAA!

Răspuns Câştigător
| asdfghjklș a răspuns:

Poti sa ii iei un lantisor de argint, cu un pandantiv care o reprezinta. Nu e mai mult de 50 de lei, si gasesti multe modele

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Un cazul tau un buchet frumos cu florile ei preferate este suficient.

| Lawliet14 a răspuns:

Din prietenie, nu e ok sa ii dai un lantisor sau colier daca are iubit. Ia-i si tu ceva folositor sau cookies (ca la americani). tongue

| andru10best a răspuns:

O esarfa de bun gust, o carte care o reprezinta sau un papion ce se poate purta ca brosa happy