| TheWildRose a întrebat:

vreau sa imi cumpar doi papagali perusi fata si baiat si am auzit ca nici nu costa mult si vreau sa strang bani sa imi cumpar cum pot sa imi conving parintii sa imi dea si mie mai multi bani sa pot strange cat mai repede?

1 răspuns:
| yanly a răspuns:

Păi trebuie să găseşti tu cv. Zii că vrei un lucru şi mâine nu mai e în magazin şi dacă te întreabă le spui că nu mai era lucrul ăla şi cu banii ăia ai fost la pizza cu prietenii şi multe alte chestii. big grin