| martini324 a întrebat:

Vreau sa incep spunandu.va ca am 175 si 50kg.
M.am apucat de sala de vreo luna si voiam sa iau proteine pentru
cresterea in greutate.
Vroiam sa va intreb,a luat cineva, se observa diferenta dupa ce iei? si daca da, ce mi.ati recomanda, nu as vrea sa coste mai mult de 200ron.

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ti-ar trebui carbohidrati sa cresti in greutate, nu proteine

Ia serious mass.

Si pune-ti naibii alimentatia la punct, daca la 175 ai doar 50 kg, e clar ca ai alimentatia PRAF

| Alexandrughita a răspuns:

Eu personal am luat creatina + taurina, timp de vreo 6 luni, in care am facut si sala. Rezultatele nu sunt extraordinare, dar te ajuta sa ai forta, sa nu obosesti, si iti ia pofta de mancare. Pretul e clar pana in 200 roni