| dedfgv a întrebat:

Voi ce faceti de sf valentin? ce asi putea sa fac la scoala(fara nici un motiv vreau sa ies in evidenta si nu stiu cum vreau sa fac ceva nebunesc)sa ma imbrac in roz sau rosu sa mananc acadele in forma de inimathinking

dati-mi ideilove struck

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu imi traiesc viata cum pot

Răspuns utilizator avertizat
| edy132 a răspuns:

Nu te imbraca in roz, vei fi luata la misto. Organizeaza un joc numai pentru baieti, cine castiga primeste o intalnire cu tine happy.

| Pisicuța a răspuns:

De Sf. Valentin sarbatoresc aniversarea catelului meu de 9 luni rolling on the floor[serios chiar e aniversarea de 9 luni a catelului meuwinking]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In niciun caz rolling on the floor