| Tataru_Ionut_2001 a întrebat:

Vreau sa plec în Franța peste cateva săptămâni, mai exact pe la sfârșitul lui august. Voi avea ceva probleme, ma voi putea întoarce înapoi în tara având în vedere pandemia asta? Mi-e frica ca voi pleca iar apoi se vor închide granițele iar, voi ce părere aveți?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu putem citi viitorul

| Andreeush a răspuns:

Nu se știe, și eu voiam să plec din țară dar cu toată pandemia nu am reușit.

| Michaeel a răspuns:

Dacă se închid granițele in Franța sau în România nu o sa te mai poți întoarce. Dacă nu ai ceva rude la care sa stai sau nu mergi acolo ca să lucrezi, cel mai bine e sa stai în tara. Am auzit ca baga iarăși ăștia stare de urgenta și întram în carantina. Pana atunci mai vedem