| Porumb_Maria_1996 a întrebat:

Salut vreau sa scriu o poveste dar nu stiu ce nume sa-i dau.....Ma ajutati.
Dau fundita.

5 răspunsuri:
| Garielu a răspuns:

Depinde ce categorie vrei.

| Smack88 a răspuns:

O poveste despre ce anume? da-mi mesaj pe facebook si vorbim acolo. (de profesie scriitor deci as putea sa te ajut) Razvan der Arischen Krieger. nu mai am poza de profil din cauze inca necunoscute mie.laughing

| ZeroTheScyther a răspuns:

Daca ne spui te rog despre ce este povestea, si cateva aspecte din ea, am fi incantati tongue

| preessso a răspuns:

Incearca sa scrii despre zeul falus! As fi incantat sa o citesc

Funda?

| Porumb_Maria_1996 explică:

Pai e pentru facebook ...pai contine:actiune, dragoste, mister, etc