| graffman a întrebat:

Salut vreau sa stiu si eu cam fac la adevar si provocare pe facebook cand trimit o provocare celc are o primeste sanu vada de la cine mersi anticipat...\dancing

2 răspunsuri:
| Lavy a răspuns:

Dk vrei poti sa iti faci alt ``id`` ca nu stiu cum sa spun si ii dai o cerere de prieteni si dupaaceea te joci adevar sau provocare ca altfel nu poti!winking(daca iti da accept)laughing

| Mymy_3745 a răspuns:

Nu se poate asa ceva...tongue daca se putea cine nu ar fi folosit?!