| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va cer o parere. Daca am 13 Ani, 1.73 sau 1.74 metri inaltime si 80 de Kg e Normal.ca toti zic ca sunt gras...stiti cum as putea sa slabesc (fara tratamente). si sa-mi ziceti dca vi se pare normal cum sunt. big grin

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Stai omule relaxat, ai 13 ani, or să se mai regleze treburile.
Eu am 1, 75 şi 79 de kg de când aveam 14 ani şi acum am 20 şi nu s-a schimbat nicio secundă însă s-a reglat corpul şi nu am o parte mai grasă una mai slabă, etc.
Stai liniştit că nu eşti gras!

2 răspunsuri:
| X a răspuns:

Frate esti gras... fara supararea eu am 1. 77 65kg deci iti dai seama.Ca sa stii cand esti gras folosesti inaltimea -10 adica ai 1. 74 trebuie sa ai 64 kg

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am 20 ani, 187 si 71 kg ==> sunt slab laughing)

ar trebui sa ai cat am eu. si eu cat ai tu.

sport... fugi cat poti de mult in fiecare zi happy