| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva in legatura cu Filmul Twilight. Eu stiu ca Ephraim Black bunicul lui Jacob a facut tratatul cu Familia Cullen dar ce s-a intamplat cu el? a murit? Daca da cum ca parca varcolacii nu mor. Si Jacob in breaking dawn part 1 paraseste haita lui Sam Uley definitiv sau se reintoarce? Si cu tatal lui Jacob Billy Black ce s-a intamplat de e in scaun cu rotile?

2 răspunsuri:
| adinaluiza a răspuns:

Din cate imi amintesc eu. in film nu a aratat ce s-a intamplat cu bunicul lui Jacob thinking daca micuta Renesmee e sub protectia lui Jacob. nu cred ca semai intoarce in haita lui Sam.

| Zsoolt_Dobai_1997 a răspuns:

You Must Burn In Fire!