| 安価 a întrebat:

Salut, vreau sami schim numele d la facebook imi adti niste ideei? ps=ma cheama anka dar sa nu vad chestii de gen " anka ancutzza" sau asa ceva nu-mi place sa mi se spuna ancutzza!

6 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Pune-ti numele real, in felul acesta va fi mai usor pentru cunostinte si prieteni sa te gaseasca. In plus, facebook-ul nu e hi5happy

| oOSaritaOo a răspuns:

Puneţi numele real... sau o poreclă, dacă ai una. Dar mai bine este să-ţi pui numele real pentru că dacă vrea cineva să te caute, să te găsească. happy

| rebecutzaa a răspuns:

Ancutzza panutza

| 安価 explică (pentru rebecutzaa):

Nu ai citit? nu imi place ca lumea sa ma strige ancutzza!

| rebecutzaa a răspuns (pentru 安価):

Scuze!

| rebecutzaa a răspuns:

Hey eu zic...anka