| MasKatUl a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cum sa gasesc toate blogurile scrise de o anumita persoana. Respectiv persoana asta: Stefania Cebuc.

Daca le gaseste cineva sa imi dea si mie link-urile.Merci! FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Unec a răspuns:

Daca ai deja adresa unuia dintre bloguri, undeva in blogul respectiv ai optiunea de a viziona urmatorul blog al persoanei respective. Ar putea fi promovate si pe profilul ei de facebook. Nu prea stiu cine e...e cunoscuta? Am dat pe google si mi-au aparut subiecte de miss.
Singurul lucru pe care l-am gasit este site-ul acesta. Nu stiu ce e, blogul ei nu pare deloc a fi, dar e singurul site in care am gasit numele ei si poza care-mi seamana cu pozele pe care le-am cautat dupa nume(desi, ma tem ca doar imi seamana). Ai acolo si o optiune de 'follow'; nu stiu ce anume urmaresti, ca e cam gol pe acolo, dar atat am gasit si ma gandeam ca decat nimic, poate, eu stiu cum te ajuta in vreun fel :-? Cred ca, mai degraba, ce-mi apare mie este Stefania Fernandez.Ahhh....scuze:-# Nu ne prea descurcam vad... sper sa gasesti pana la urma. Aici nimerii eu chestia aia :-?
http://www.keek.com/stefaniacebuc
La poze mai cautai si de acolo poti sa intri in site-urile care detin poza si asa poti da de vreun blog, numai ca, asa cum am zis, cred ca ii Stefania Fernandez, tipa care apare:-? Bafta!

| MasKatUl explică (pentru Unec):

In orice caz mi-ai dat o idee...Merci!

1 răspuns: