| 358ili a întrebat:

Vroiam sa va intreb ceva.Deci eu imi voi lua tableta(din banii mei)si vreau sa stiu cum se pune in casa wireless sa prind net sau cum se pune ruther-ul la tableta si cat costa netul pentru asa ceva Funda

1 răspuns:
| BiancaFn a răspuns:

Costa doar aparatul (wireless-ul in sine). Si din cate stiu eu nu este foarte scump, de la 50 de lei in sus. Instructiunile cu privire la instalare le gasesti foarte bine explicate in cutia in care vine router-ul. Eu mi l-am instalat singura si nu prea sunt deloc specialista laughing!

Succes! :*