| anonim_4396 a întrebat:

Salut:X
Am nevoie de un sfat.
Credeti ca renumitele telefoane cu Touch Screen sunt intr-adevar bune?
Spuneti-mi daca stiti avantaje sau dezavantaje va rog.
Orice stiti despre telefoanele cu Touch Screen, ce marci sunt mai bune, tot ce stiti, parerea voastra.
Multumesc tuturor celor care dau raspuns si ofer funda celui mai complex raspuns:*

Răspuns Câştigător
| uoiza a răspuns:

Telefonul cu touch screen e foarte bun! am si eu. avantajele:au aplicatii 3D, au mai multe jocuri care sunt super, e mai usor de folosit etc.nu are dezavantaje si daca ii cumperi o folie care e 10 lei nu se zgarie deloc

2 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

Eu am corby... mi-a placut de el ca are un model care atrage, dar praful si amprentele nu lipsescsadDaca alegi corby sa stii ca ai cardul sub carcasa, asta poate te deranjeaza daca de obicei il scoti prea des sa bagi muzica sau poze (asa mi s-a intamplat si mie). Despre alte telefoane touch nu prea stiu ...insa sper sa alegi unul care sa fie pe placul tauwinking

| xK74l1nx a răspuns:

Buna!
Avantaje sunt la fel si dezavantaje.
Telefoanele cu touch screen sunt intr-adevar mai usor de folosit da pentru a-l intretine este nevoie de multa atentie si grija.Acum depinde si de marca.Eu ti-as recomanda un Nokia 5230 este un telefon foarte util (GPS)merge foarte repede touch-ul.In final un telefon cu touch este (dupa parerea mea) mai util.Peace!