| Lovedove222 a întrebat:

Credeti ca telefoanele touch screen sunt bune...si rezistente? daca a care?

Răspuns Câştigător
| bombonik44 a răspuns:

Nus ce sa zic, telefoanele touch screen sunt pretntioase, iti recomnad un telefon cu clapita, sunt foarte bune si rezistente, dac e un model care sa iti placa poate gasesti aici :
http://www.marketonline.ro/......n-clapeta/

http://www.compari.ro/telefoane-mobile-c3277/cu-clapa/

http://www.emobil.ro/articole/lg_lanseaza_telefonul_cu_clapeta_kg376.html

http://www.azerty.ro/......n-clapeta/

http://www.google.ro/......tp?/images

sper ca te-am ajutat, fundita?:*

15 răspunsuri:
| cartman a răspuns:

Nu, sunt o fita aiurita model 2010. este mult mai ieftin de schimbat un display simplu decat unul tscreen + digitalizer. sfatul unui incepator "ia-ti telefon cu touchscreen sa fii la moda". vrei telefon bun si rapid in comenzi, lasa touscreen.

| bOse a răspuns:

Toate happy

| Evaa a răspuns:

Eu am Nokia 5230 si sunt foarte multumita :X:X

| BackAgainToTPU a răspuns:

Corby
Prezentare:
Scapat in locuri diferite:
Pe covor, in baie
Pe asfalt. de fapt era placaj de ala, marmura cred.
In gradina, in pamant, stau la bloc, la parter, si pamantul era destul de prafuit.
De la 2 metri din buzunarul de la geaca ( aici l-am scapat fix pe o piatra, mia scapat carcasa dar nu a patit nimic.
De obicei luat cu dintii si vorbit cu el in dinti (nah, nu ne-a dat dumnezeu 3 maini...)
Scapat intr-un sandvis (mustar pe touch screen si l-am sters, avea pe naiba laughing )
Pus pe langa magneti 2 minute, avea sindromul de "Normalitate acuta (mergea uns dupa aia) "
Si multe altele. Il am din decembrie. E bun, nu se strica repede!
P. S. Faptele prezentate mai sus sunt REaLE. Si nu constituie un exemplu in ingrijirea telefonului. Nu incecati acasa! laughing
Totul e pe bune.
FUNDA?
app delphi, corby si cele scoase acum recent care seamana cu corby sunt bune.

| MyMy_3116 a răspuns:

Eu am un corby si il adorlove struck

e rezistent parerea mea(p. s eu l-am scapat de cateva ori serios si merge f bine inca)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu de ce a devenit o moda sa ai pentru anul 2010 telefon cu touch screenraised eyebrows Nu, nu mi se par atat de folositoare+ ca dai bani pe el si dupa ceva timp te dezamageste stricandu'se sau zgariindu'se ecranul.Mai bine un telefon rezistentpe care ai dat bani putin dar macar stii ca iti poti faci treaba cu el si nu te va mai dejamagiihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am LG gt 505, si e foarte bun, si cred ca si rezistent.eu l-am dat de pamant pe al meu de cateva ori destul de tare, si inca merge binehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un Samsung corby si mi-a scapat din buzunar si inca merge bine.Eu zic ca tel.corby sunt foarte bune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| jolie a răspuns:

Dimpotriva sunt ff pretentioase daca l-ai scapat 1 data mai tare poti sa-i spui bay bay

| xAvrilx a răspuns:

Eu am Samsung Corby si ma multumeste.Recomand.Funda?

| UsSerName a răspuns:

Da de unde?! touch screenu se duce repede...

| stella_7421 a răspuns:

Eu cred ca da, eu am Samsung

| VyRuS a răspuns:

Nu chiar toate telefoanele cu touch screen sunt rele...adica sunt unele bune cum ar fi cele Nokia si unele de la Samsung (de la Samsung ti-as recomanda un S5230 sau un Corby ) big grin

| jOa a răspuns:

Pai da. sunt rezistentewinking dar nu toatestraight face adica daca iti iei un LG cookie modelul este superbbb:X dar din pacate unele modele sau facut cu defectiuni din fabricasad si eu am avut un cookie si a fost cu defectiuneat wits' end acum` am un LG gt 405 si este foarte bunlove struck de asemenea mai sunt bune si Nokia cum ar fi 5800 xpress music sau Nokia 5530 sau chiar si HTC care sunt foarte frumoase ca model si bune ca optiunilove struck si ce nu iti recomand este iphone`ul este scum si poti sa te dai mare cu el.chatterbox dar ti se buleste repedewinking mie intr-o luna mi s-a dus display`ul si dupa ce mi-a cazut la sport din buzunar s-a spart. deci nu cred ca e prea rezistent. bine acum fiecare cu gusturile si pretentile luismug sper ca te-am ajutattime out pup:*