| zoobles a întrebat:

Salut :X imi puteti spune care profil de liceu este mai convenabil, stiinte sociale sau filologie? vreau mai putina mate, ghimie, fizica si. franceza. funda:* mersi

2 răspunsuri:
| Zooom a răspuns:

Poti sa mergi unde vrei dar de ghimie nu scapilaughing :X:X:X

| ThinkPink_2625 a răspuns:

Pai eu sunt la mate-info si fac din plin mate,chimie si fizica dar la filologie se face romana, istorie, logica, franceza, engleza (la nici una nu cred ca vei scapa de franceza) happy Bafta la examen