| Catryyyyyyy a întrebat:

Buna^^ zicetzimi si mie niste nume de fete:]]. mai deosebite. Fundoi:]]

Răspuns Câştigător
| Alisa7109 a răspuns:

Velvicia,Anastasia,Ecaterina,Elinara,Ionela,Adela,AdelinaBeatrice Berta Bianca Bogdana Brandusa Briana Calina Camelia Carina Carmen Carmela Carolina Catalina Catinca Catrinel Cecilia Celeste Celia Cezarina Clara Clarita Claudia Cleopatra Constanta Corina Cornelia Cosmina Crina Cristina Cristiana Cezara Cerasela Daciana Daiana Dalia Daniela Daria Delia Diana Dida Doina Domnica Dorina Draga Dumitra Ecaterina Ela Elena Eleonora Eli Eliana Elisabeta Eliza Elodia Elvira Elviria Ema Emilia Erica Ester Estera Eugenia Eva Evelina Felicia Filofteia

8 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Elisa
Aniela
Ciliana, etcwinking

| Kimy_8371 a răspuns:

Corra
Ingrid
Karla
Jennifer
Katy
Anastasia
Lisa
Sara
Inessa
Wanessa
Carolalaughing asta suna mai ciudat dar am o cunostinta cu numele asta.
Alessia
Karina
Adina.

| Kimy_8371 a răspuns:

Sau Melania, mie mi se pare un nume foarte frumos:X
Ilinca
Any
Iulia
Smaranda
Anna

| HoneyBii a răspuns:

Taisia

Tiana

Afrodita(chiar sunt pers. cu numele asta)

Minerva

Alisia

Biancabatting eyelashes

| Maaryyneelaa a răspuns:

Alice

| BiancaW a răspuns:

Isabela,Andrada,Bianca,Eliana,Dreea.happy

| D-Anna a răspuns:

Ana:X, Vasilisa, Jessica, Janet, Nona(o singura persoana cunosc stiu si am auzit si nu e o porecla, e numele ei), Rosa, Hope, Faith, Deysa, Marilena, Iris, Sandra(Casandra), Samira, Odette, Oriana, Ariana, Malina, Luisa, Soraya, Miruna, Sonia...

| Kidutz99 a răspuns:

Anisia