| Matei2001 a întrebat:

Salutar! As vrea sa va intreb daca mai am sanse la fete.Pana acum n-am avut probleme cu fetele, dar de un timp simt ca nu se mai atrag de mine...
Baiat 17ani,blond cu ochii albastri, 1.83
Multumesc anticipat

1 răspuns:
| siriusblack98 a răspuns:

Salut! Intrebarea este foarte gresit formulata.Din descriere parca am vazut portretul robot al unui soldat german laughing Esti tanar frate si nu cred ca aspectul e problema ci felul cum le vorbesti si cum te comporti. Daca te invarti in acelasi cerc de oameni este si normal sa se plictiseasca de tine.Sau erai obisnuit sa roiasca femeile in jurul tau ca dupa miere?laughing