| Alexandru657 a întrebat:

acum 3 zile am cumparat un s7 din Altex intre timp am realizat ca nu am ce sa fac cu un telefon asa performant si am hotarat sa il returnez insa un tip de acolo mi-a spus ca produsele cumparate direct din magazin nu se pot returna. Este adevarat fiindca in momentul asta sunt destul de agitat fiindca am realizat ca am dat o caruta de bani. Sau daca e asa nu exisa vreo portita?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In primele 15 zile poti, asa e legal nu vor vezi la protectia consumatorului, data viitoare vezi de eMAG

| FaraNumePls a răspuns:

Abia acum ai realizat cat ai dat pe el? Acum fii sănătoshappy ai un telefon nou si scump.