| fender92 a întrebat:

Salutare. am 18 ani.si vreau sa imi fac un card. unde trebuie sa imi fac si ma costa ceva? ( Bucuresti )
Urgent!
Fundita si Folositor!

Răspuns Câştigător
| Thunder a răspuns:

La ING nu te costa nimic sa iti faci. Eu mi-am facut card visa electron anul trecut. Tot ce trebuie sa platesti e o taxa anuala de vreo 20 de lei. Taxa nu trebuie platita pe loc, o sa isi retraga automat de pe card daca ai fonduri disponibile.

1 răspuns:
| mikilooooooooo a răspuns:

La Banca Transilvania [ BT ] nu platesti nimic. decat pentru extras daca ai nevoie de el 2 ron...
la OTP Bank la fel gratuit!
de restul nu stiu.