| OnTheTop a întrebat:

Salutare!

Am cumparat un telefon Samsung Star 3 acum doua luni, si in fiecare zi se descarca bateria. Degeaba il incarc si in ziua urmatoare se descarca. De ce se descarca asa de repede, as vrea un raspuns daca se poate. Va multumesc!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Banuiesc ca nu ai lasat bateria la incarcat toata noaptea si descarcare completa apoi incarcat complet si descarcare completa de 3 ori. Aia e cauza daca nu ai urmat procedura - daca are garantie il duci la depanare sa iti dea alta baterie.

| antigoni a răspuns:

Probabil nu ai formatat bateria, ori ai bluethootul activat mereu, ori dispozitivul wireless.