| lighting a întrebat:

Salutare,
Am facut in iulie 2010 un abonament la orange pe 2 ani. A trecut un ani si ceva, pot sa imi prelungesc abonamentul in scopul achizitionarii unui nou telefon?

1 răspuns:
| nyko06 a răspuns:

Da se poate oricand daca nu ai luat alt telefon in 1 an jumate, te duci la Orange si i-ti iei ce telefon vrei tu in functie de abonament de ce valoare e i-ti poti alege un telefon si mai poti da diferenta de bani si tot asa prelungesti abonamentu in functie de pretul telefonului ales si peste 1 an jumate mai poti lua un telefon astfel prelungindu-se abonamentul respectiv. Sper ca te-am ajutat, daca vrei doar pentru telefon uita-te si la eMAG s-ar putea sa iesi mai ieftin happy decat sa platesti 2 ani un abonament si sa dai mai mult decat ar valora abonamentul.