| maya a întrebat:

Eu am abonament la cosmote pe doi ani. daca a trecut un an, pot sa ma duc sa imi prelungesc abonamentul si sa imi iau alt telefon?

4 răspunsuri:
| Shery a răspuns:

Din cate stiu eu da, dar ramane si al doilea an. de ex daca il prelungesti pe 1 an, vei avea abonamentul inca 2 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate, nu poti.Pentru a primi un telefon la preturi speciale trebuie sa iti faci un alt abonament, nu e ca la Orange.Totusi,ti se fac unele oferte si se scade cate ceva din pretul telefonului.Am avut si eu aceeasi idee ca si tine si am fost sa intreb. Cei de la reprezentanta asa mi-au zis...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu poti.iti poti prelungi abonamentul doar cu 3 luni inainte sa expire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu poti doar daca trec 2 ani si apoi te duci sa te pune sa iti alegi un telefon