| Wolfs29 a întrebat:

Am la scoala colegi care ma cam calca pe nervi si se i-au de mine... cine poata sa imi spuna replici gen ma intreaba de ce esti ma asa de "grasa", raspund, ti-a mancat cineva tainul si nu ai pe cine sa dai vina? Sper ca ati inteles la ce ma refer, FUNDA!

7 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Nu te cobori la nivelul lor, jignindu-i. Lasa-i in pace. Ca sa le dai pe nas ai putea totusi sa incerci sa slabesti

| Wolfs29 explică (pentru Emena):

Sa nu iti imaginezi acum ca sunt cine stie ce "grasime"happy mersi big grin

| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Trateazai cu indiferenta

| MadRaven a răspuns:

Bună,
Insiferenta doare cel mai tare.
Numai bine!

| yumary a răspuns:

Parera mea :IGNORAIhappy
Decat sa stai sa le dai explicatii si replici stupide mai bine ii ignori, degeaba incerci tu sa pari interesanta cand ei te iau in ras straight face
Asa ca nu le da satisfactie prostilor daca tu te simti bine asa cum esti nu vad o problema happy
Succes kiss

| Wolfs29 explică:

Recunosc ca de cate ori am incercat sa ii ignor imi tot spun ca "aha acum ne ignori, ca iti e frica si ca bla bla " am cei mai nesimtiti colegi

| Wolfs29 explică:

Voi mai incerca merci mult :*