| anonim_4396 a întrebat:

Vobesc cu o fata de o luna si un pic, ea are prieten care lucreaza in strainatate cu care o data mai vrea sa fie o data nu. Mie tot imi zice ca ii place de mine, la inceput imi zicea ca sa indragostit de mine, da acum nu prea mai pare sa fie asa. Nu prea raspunde la telefoane, si nici la mesaje, numa cand vrea ea. Mi se pare ca ma tine asa numa, nu stiu cum sa zic nici nu imi zice pa da nici nu vrea mai mult. Precizez ca a vrut sa se culce cu mine de 2 ori, iar eu am refuzato din cauza ca sunt virgin si nu eram pregatit. ea are 21 eu am 22 de ani. Fata mi-a povestit de trecutul ei si stiu ca nu e cea mai cuminte fata, dar m-am atasat de ea. Mai mult vorbim pe whatsapp inainte sa se culce ma suna. Am prins-o de multe ori ca minte, eu stiu cand cineva zice ca are treaba sau ca nu a vazut mesajul etc e vrajeala. Ea zice ca nu are incredere in mine, ca nu ma cunoaste, ca eu mai vorbesc si cu altele etc. De foarte multe ori ma simt luat de prost, iar cand vorbesc serios cu ea, are talent bun sa imi intre sub piele recunosc asta. De multe ori ii ziceam ceva si dupa raspundea treaba ta, sau tu stii... eu ramaneam cu gura cascata. am fost o data la ea si eram pe punctul sa facem si noi ceva si atunci a intervenit un apel pe whatsapp de la prietenul ei care a stricat tot. Am mai vorbit cu ea si imi spunea ca nu e sigura pe ea ce sa faca, nu e hotarata, ca prietenul ei vrea sa mearga cu el in strainatate iar ea nu e hotarata de asta. Intrebarea mea este in felul urmator. Ce parere aveti despre fata, ce intentii credeti ca are in legatura cu mine?

2 răspunsuri:
| AdrianVoicu a răspuns:

Fata buna, nu mai buna de maritat, daca la inselat pe ala o sa te insele si pe tine, nu te implica sentimental ai grija sa nu iti ei bataie de la iubitule eii laughing

| petitconseil a răspuns:

Te tine de ''umplutura'', ti-a zis clar ca nu e hotarata nici pentru el, nici pentru tine. Pierdere de timp sa umbli cu cineva care deja este intr-o relatie.Tu esti doar ''umplutura'' ei sa nu se plictiseasca singura, cat e ala in strainatate, sau pana se hotaraste ea sa mearga la el.Gandeste-te ca ea ''umbla'' acum cu amandoi odata, deci ce parere ai? Crezi tu ca e de bine asta? Poate o sa vina ala din strainatate si o sa te ia la intrebari, treaba ta, sper ca vei sti sa te descurci cu ''iubitul''ei.