| Yakuza21 a întrebat:

Am o problema cu fosta mea iubita cu care am stat 3 ani jumate... In momentul cand am luat amandoi decizia de a ne despartii mi-a spus ca pot sa fiu cu cine vreau pentru ca ea o sa fie fericita si o sa se bucure pentru mine, ca o sa ramanem cei mai buni prieteni si o sa ne spunem tot! Dupa cateva luni de la despartire, luni in care nu prea am mai vorbit cu ea pentru ca devenise foarte retrasa si nu mai vorbea cu mine, am vazut o fata de care am fost foarte interesat si am continuat sa tinem legatura. Eu si fosta suntem in aceeasi facultate si m-a vazut de cateva ori cu tipa asta si de atunci nu mai vorbeste deloc cu mine! Oare de ce? Din moment ce mi-a spus ca o sa fie fericita daca o sa ma vaza cu cineva!

4 răspunsuri:
| shhadow a răspuns:

Poate e geloasa... thinking De obicei fetele spun chestii la care nu se gandesc.
Depinde de tine daca mai ai sentimente pentru ea si daca iti pasa parerea ei. Daca iti pasa intreab-o de ce nu mai vorbeste cu tine, daca nu, vezi-ti de treaba cu actuala.

| Yakuza21 explică (pentru shhadow):

Am intrebat-o! Dar nu imi raspunde!

| DianaDiaa a răspuns:

Fi serios! Ai crezut-o?
Acum gandeste-te 3 ani si apoi sa te vada cu alta ....nu e prea frumos, mai ales daca inca simte ceva pentru tine. Trebuie sa inveti mai multe despre fete/femei nu crezi?
Ori esti ori numai esti. Eu personal nu as putea sa fiu prietena cu un baiat pe care il iubesc. De fatada poate, dar...
Nu stiu.

| Yakuza21 explică (pentru DianaDiaa):

Poate ea nu ma mai iubeste..si poate sa fie prietena cu mine!